YOKA SİSTEMİ

"İrade ile nefse hakimiyet başarının sırrıdır."

__ Yogi Kazım

Yoka & Yogi Kazım

YOKA ile her yaştaki insana, herkese sağlıklı yaşamın yollarını açan Yogi Kazım; "Doğup yürümeye başladığımız zamandan ölünceye kadar bütün yükümüzü omurga ve kemik araları yani mafsallar çeker. Eklemlerin kireçlenmesi vücut elastikiyetinin azalması, kemik iliklerinin vazife görmemesi dolayısıyla beynin zorlanması insan vücudunun erken yaşlanmasına sebep olur. Pek çok sakatlığın ve hastalığın kaynağı omurga ve omuriliktir" diyor.

YOKA, Yogi Kazım'ın yıllar süren deney ve deneyimlerinin sonunda geliştirmiş olduğu nefes teknikleri, hareketler serisi, masaj teknikleri, enerji dayanışması ile yapılan çalışmalar, doğada yapılan Deniz Yokası, orman yürüyüşleri gibi çalışmalarından oluşmaktadır.

Yokanın Katkıları

Omurga rahatsızlıklarına karşı şimdiden önlem almak, güçlü bir beden yapısına sahip olmak istiyorsanız YOKA'ya gelin. Yoka kemik aralıklarının elastikiyetini koruyarak, kireçlenmeyi önler. Omurga ve omurga çevresindeki kasları güçlendirerek omurga eğriliğini durdurmaya, hatta düzeltmeye yardımcı olur. Yoka bedeni kontrol altına almayı öğretir, enerji yollarını açıp, bedendeki enerjiyi eşit olarak her tarafa dağıtmayı sağlar.

Herhangi bir rahatsızlığınız yoksa Yoka grup derslerine katılabilirsiniz.

Bel fıtığı, skolyoz, kifoz, lordoz veya omurganız ile ilgili başka bir rahatsızlığınız varsa, yoga yapamayacağınızı düşünüyorsanız Svastha Yoga Eğitmenlerinden özel ders alabilir, yoka duruşlarının nasıl en doğru şekilde yapılacağını öğrenip en kısa sürede fayda görebilirsiniz.

 
Fotoğraf Galerisi

Ön kayıt formumuzu doldurun, detaylar için sizinle iletişime geçelim.

İletişim

Size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Her türlü sorunuz için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Bakırköy Merkez Stüdyo Bakırköy Merkez Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Ebuziya Cad.Taşevler Sokak No:2

HARİTADA GÖSTER
Bakırköy Zeytinlik Stüdyo Bakırköy Zeytinlik Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Fazılpaşa İzci sok. Hülya Apt. 1

HARİTADA GÖSTER
Hediye Yoga