RESTORATİF YOGA

Nefes teknikleriyle desteklenen restoratif yoga sırt, boyun, kalça, omurga, sinir sistemi, lenf yolları ve kan dolaşımında tazelenmeyi sağlayarak bedeninizi rahatlatır, gergin alanlar çözmeye başlar.

Restoratif Yoga

B.K.S. Iyengar'ın bir çok hastalığın tedavisinde kullandığı bir yöntem olarak ortaya koyduğu Restoratif Yoga; bedenin derin dinlenmeye geçmesini hedefler. Geliştirilen poz gruplarıyla bedenin hedeflenen yeniden inşaası için çalışır. 

Restoratif yoga, bedeni dinlenirken güçlenmek, stresini azaltılarak, iç organlar, omurga ve iskelet sisteminin yenilenmesi için uygulanmaktadır. Yaşlı ya da genç, kapalı yada açık bedenlerde ve malzemeler yardımıyla (yastık, battaniye, blok ve kemer) pozlar esnasında zihnin rahatlamasını sağlar ve enerji seviyesini yükseltir. Enerjinin dışa doğru hareketini değil, yeniden rezerv edilmesi Restoratif Yoga'nın temel amacıdır.

Nefes teknikleriyle desteklenen restoratif yoga sırt, boyun, kalça, omurga, sinir sistemi, lenf yolları ve kan dolaşımın da tazelenmeyi sağlayarak bedeniniz rahatlamaya, gergin alanlar çözülmeye başlar. 

Fotoğraf Galerisi

Ön kayıt formumuzu doldurun, detaylar için sizinle iletişime geçelim.

İletişim

Size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Her türlü sorunuz için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Bakırköy Merkez Stüdyo Bakırköy Merkez Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Ebuziya Cad.Taşevler Sokak No:2

HARİTADA GÖSTER
Bakırköy Zeytinlik Stüdyo Bakırköy Zeytinlik Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Fazılpaşa İzci sok. Hülya Apt. 1

HARİTADA GÖSTER
Hediye Yoga