KURUMSAL VE ÖZEL YOGA DERSLERİ

Kurumsal Yoga Dersleri

Merhaba,

Maya Yoga olarak kurumsal çalışma ortamlarında enerjinin yüksek tutulması, bedensel ve zihinsel farkındalığın artırılması, stresin azaltılıp daha uyumlu ve empati içeren iş ilişkilerinin oluşturulmasında, Yoga çalışmalarının etkisinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Özellikle çalışmanın yapıldığı iş yeri ortamında düzenli olarak yapılan Yoga, bedensel ve zihinsel olarak daha sağlıklı kalmayı sağlayıp,  enerjiyi yükselterek, iş verimliliğini de olumlu ölçüde artırmaktadır.

Öğle molanızın yalnızca bir bölümünde katılacağınız Kurumsal Şirket Yogası ile bu problemlerin üstesinden gelme yöntemlerini öğrenebilirsiniz. 


Toplantı odası ya da açık düzen ofisinizde, var olan masa ve sandalyeleri kullanarak yapacağımız Kurumsal Şirket Yogasında, nefes ve yoga duruşları pratiği sonunda, bir de derin gevşeme yani ufak bir meditasyon olacak. 

Gününüze daha enerjik ve rahatlamış bir şekilde devam edeceksiniz. Konsantrasyon ve yaratıcılık seviyeleriniz yükselecek, çalışma ve özel saatlerinizi daha verimli kullanabileceksiniz.

Dengeli, güçlü, enerjik ve neşeli tarafınızı ortaya çıkartmak için sizi de Yoga ile bilinçlenmeye ve rahatlamaya bekliyoruz.

Sizde bizimle kurumsal Yoga yapmak istiyorsanız info@maya-yoga.com veya 05302832343-05307838390 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve birlikte YOGA yapabiliriz.

 

Özel Yoga Dersleri

Stüdyomuzda veya sizin istediğiniz bir yerde kişiye özel ders verilmektedir. 

Hocalarımızın, sizin ve stüdyolarımızın uygun olduğu zaman dilimine göre ders saatleri belirlenir. Özel ders ile eğitmen,  öğrencisinin bedenini kuvvetlendirmesi ve esnetmesi gereken bölgelere uygun bir program hazırlayarak daha çabuk ilerlemesini sağlar.

Fotoğraf Galerisi

  İletişim

  Size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
  Her türlü sorunuz için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Bakırköy Merkez Stüdyo Bakırköy Merkez Stüdyo

  T: 0530 783 83 90 Ebuziya Cad.Taşevler Sokak No:2

  HARİTADA GÖSTER
  Bakırköy Zeytinlik Stüdyo Bakırköy Zeytinlik Stüdyo

  T: 0530 783 83 90 Fazılpaşa İzci sok. Hülya Apt. 1

  HARİTADA GÖSTER
  Hediye Yoga