Kübra Yasarı

1996 yilinda İstanbul' da doğdum. Beykoz Üniversite'si lojistik bolumu mezunuyum. Spor hayatıma çocukken karete ile başlayarak, ilk okul ve lise yıllarında lisanslı olarak voleybol oynayarak ve step yaparak devam ettim. 
Kendi içimde hep bir arayış içinde olan ben hobisel olarak çeşitli alanlarda eğitimler alarak, hiç bir alana kendimi ait hissetmeden çoğunu yarıda bıraktım. Bunlar, müzik, spor, resim, dans, fotoğrafçılık, vb alanlar. Kendi iç dünyamda ki arayışta kaybolmuş bir halde iken yoga ile tanıştım. Daha öncesinden meditasyon çalışmaları yapsamda tam bütünlük kuramadığımı biliyordum. Vücudum da oluşan duruş bozukluğu, yogaya adım atmak için anahtarım oldu ve 7 yıl önce 2014 yılında yogayla tam anlamıyla tanışarak bu serüvene başlamış bulundum. Arayışım burada sonlandı diyemem ama aradığım tinselliği burada buldum. O günden beri hiç bırakmadım ve fiziksel ve zihinsel anlamda bir bütün oldum. Hocalarımın tavsiyeleri üzerine,
200 saatlik uzmanlaşma programı ve Aerial Hamak yogası eğitmenlik programı, eğitimleri aldım.  Ve mesleki hayatımı bu yönde şekillendirmeye karar verdim. 
Onkoloji Yogası üzerine araştırmalar yaparak, bu alanda  tez yazdım ve kanser hastaları ya da bu hastalıktan kendini korumak isteyen bireylerle çeşitli çalışmalar yapmaktayım.
Kübra Yasarı
Kübra Yasarı
İletişim

Size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Her türlü sorunuz için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Bakırköy Merkez Stüdyo Bakırköy Merkez Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Ebuziya Cad.Taşevler Sokak No:2

HARİTADA GÖSTER
Bakırköy Zeytinlik Stüdyo Bakırköy Zeytinlik Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Fazılpaşa İzci sok. Hülya Apt. 1

HARİTADA GÖSTER
Hediye Yoga