ÇOCUK YOGASI

Çocuğunuza ve size en uygun dersi seçmek için sayfayı aşağıya kaydırın
 

Çocuk Yogası Nedir?

Çocuk Yogası doğa, insan ve hayvan figürleri taklit edilerek uygulanıyor. Anlatılan hikayelerle çocuklar yoga duruşlarını uygularken hem eğleniyor hem de vücutlarını güçlendiriyor.
Ailelerin beklentilerinin yüksek olduğu bu dönemde çocuklar rekabet ortamında yetişiyor. Çocukları bu ortamdan uzaklaştırıp eğlenmelerini sağlayan çocuk yogası doğru nefes çalışmalarıyla hem onların rahatlayıp sakinleşmelerine yardımcı oluyor hem de yaptıkları duruşlarla bedenlerinin sağlıklı gelişimini sağlıyor.

İleriki yıllarda çocuğunuzun yoga ve spor yapma alışkanlığı kazanmasını istiyorsanız şimdi çocuk yogasıyla tanışın.

3-6 yaş ve 6-10 yaş çocuk yogası sınıflarımız bulunuyor.
 

Çocuklarla Aynı Anda Anneler de Yogada!

Çocuklar yoga yaparken onları bekleyerek geçireceğiniz zamanı değerlendirin ve siz de yoga yapın. Hem güçlenin hem de sakinleşin.

Çocuklar anne ve babalarını taklit ederek öğreniyorlar. Onlara örnek olurken yaşam kalitenizi birlikte arttırın.


Çocuklar yogadayken anneler de kendi yoga sınıflarını oluşturabiliyorlar.

Çocuk Hamak Yogası

Özel ipek kumaşlardan yapılmış hamaklarla hem mat üstünde hem de üzerinde yapılan Hamak Yogası çocukların denge, esneklik, güç ve beden farkındalıklarını geliştiriyor. Hamakla yapılan yoga çocukların duruşlara odaklanma sürelerini arttırıyor ve konsantrasyonlarını geliştiriyor. Hamak yardımıyla birçok duruş çok daha kolay yapılabiliyor ve böylece çocuklar duruşlarda daha çabuk derinleşiyorlar. Çocuklar Hamak Yogasını çok seviyor ve eğleniyorlar. Bir sonraki dersi heyecanla bekliyorlar.

 

Neden Çocuk Yogası Uzmanlığı?

Çocukları çok mu seviyorsunuz?  Okul, ev, ödev döngüsündeki stresli ortamdan kurtarmak, aynı zamanda bedenlerini rahatlatmak ve sağlıklı yaşam olanağı sunmak mı istiyorsunuz?

Fiziksel Gelişim, Duygusal Gelişim, Sosyal Gelişim, Zihinsel Gelişim unsurlarını, bütün içerikleri eğitimimizde deneyimleyebiliyor ve uzmanlaşabiliyorsunuz.

Bu eğitim tam size göre. Uzmanlık kazanırken, öğrenirken aynı zamanda çocuklar gibi şen olmayı hatırlayacak ve kendinize mutluluk üzerine mutluluk katacaksınız.

Fotoğraf Galerisi

Ön kayıt formumuzu doldurun, detaylar için sizinle iletişime geçelim.

İletişim

Size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Her türlü sorunuz için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Bakırköy Merkez Stüdyo Bakırköy Merkez Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Ebuziya Cad.Taşevler Sokak No:2

HARİTADA GÖSTER
Bakırköy Zeytinlik Stüdyo Bakırköy Zeytinlik Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Fazılpaşa İzci sok. Hülya Apt. 1

HARİTADA GÖSTER
Hediye Yoga