Stüdyolarımız

Maya Yoga'nın Bakırköy'de 2, Bahçeşehir'de 1 stüdyosu bulunuyor. 
Asya yakasında ise Maya Yoga'nın Bostancı'da 1 stüdyosu bulunuyor.

Online Ders

Online Ders

Bakırköy Merkez

Bakırköy Stüdyomuz, Bakırköy merkezde yer alan Capacity ve Carousel alışveriş merkezlerine beş dakika mesafede bulunuyor. Deniz otobüsü iskelesi ve otobüs duraklarına ise 10 dakika yürüme mesafesinde. Bu nedenle stüdyomuza yürüyerek kolaylıkla ulaşabilir ya da özel aracınızı AVM otoparklarına bırakabilirsiniz.

Deneyimli hocalarımız eşliğinde yoga derslerini sürdürmekteyiz. Üyeliğinizin ardından hem Bakırköy, hem de Bakırköy Zeytinlik stüdyolarımızda derslere katılabilirsiniz. Bay ve bayan üyelerimiz için ayrı soyunma odalarımızda yer alan kilitli dolaplara eşyalarınızı güvenle bırakabilirsiniz.

Stüdyolarımızda evinizde gibi hissetmeniz ve günlük streslerden tamamen uzaklaşmanız için dinlenme salonumuzda vakit geçirebilir ve her zaman sıcak Yoga çayımızdan içebilirsiniz.

Bakırköy Yoka

Maya Yoga Yoka Sistemi stüdyomuz, Bakırköy Merkez stüdyomuzun alt katındadır.

Bakırköy Zeytinlik

Bakırköy Zeytinlik Stüdyomuz, Bakırköy'deki diğer stüdyomuzla aynı ulaşım avantajlarına sahip olmakla beraber Hamak Yogası ve Yoka derslerimizi burada sürdürmekteyiz.

Deneyimli hocalarımızın yürütücülüğünde gerçekleşen Hamak Yogası ve Yoka dersleri için Zeytinlik şubemize bekliyoruz. Hamaklarımız, yurtdışından getirtilen, özenle seçtiğimiz  ipek kumaşlardan. Yoka derslerimizde kullanılmak üzere ise uygun ölçülerde barfiks ve duvara monte demir barlarımız bulunuyor. Üyeliğinizin ardından hem Bakırköy Merkez, hem de Zeytinlik şubelerimizdeki derslere katılabilirsiniz.

Stüdyolarımızda evinizde gibi hissetmeniz ve günlük streslerden tamamen uzaklaşmanız için dinlenme salonumuzda vakit geçirebilir ve her zaman sıcak Yoga çayımızdan içebilirsiniz.

Capacity ve Carousel alışveriş merkezlerine beş dakika, deniz otobüsü iskelesi ve otobüs duraklarına ise 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan Bakırköy Zeytinlik Stüdyomuz'a özel aracınızı AVM otoparklarına bırakarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir

Maya Yoga Bahçeşehir stüdyomuz Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Boğazköy mevkiinde bulunuyor.

Yeni Pazartürk'e 10 dakika yürüme mesafesinde olan Bahçeşehir stüdyomuz, Boğazköy otobüs son drurağı ve minibus son durağının ortasında Çağdaş Özaydınlar Sitesi'nde yer alıyor.

Bahçeşehir stüdyomuzda grup derslerimiz için üç, özel derslerimiz için iki olmak üzere, toplam beş stüdyo buluuyor. Alt katta yer stüdyolarımızda alan yoka ve hamak yogası yapılmakta. Üst kat stüdyolarımızda ise Yoga, Hamak Yogası, Çocuk Yogası, Yin Yoga ve Zumba derslerimiz bulunuyor. Ayrıca stüdyomuzda yer alan kilitli dolaplar ile özel eşyalarınızı güvenle bırakabilirsiniz.

Mutfağımızda her gün Yoga çayı ve Alkali Sular hazırlıyoruz. Böylece iş çıkışı yorgunluğunuzu Yoga derslerimiz ile atlatmadan önce Yoga çayımız eşliğinde dinlenme salonumuzda ders saatimizi bekleyebilirsiniz. Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarımızda balkonumuz ve bahçemizde ders öncesi ve sonrası sohbet imkanı bulabilirsiniz.

Stüdyomuzda yer alan standdan Maya Yoga ürünlerini temin edebilir, eğitmenlerimizin el işi yaptıkları mumlar ve kolyelerden satın alabilir ve Yogi Kazım Gürbüz'ün Yoka Sistemi® DVD'sini de görsel standımızda bulabilirsiniz.

Bostancı

Maya Yoga Bostancı stüdyomuz, Bostancı gösteri merkezine ve Bostancı Lunaparkına 10 dk mesafede yer almaktadır.

Aynı zamanda Bostancı Denizotobüsü İskelesine ve Bostancı metrosuna ve Bostancı Marmaray istasyonuna çok yakındır.

Bostancı stüdyomuzda grup derslerimiz ve özel derslerimiz için bir salonumuz bulunmaktadır. Stüdyomuzda Yoga, Hamak Yogası, Yoka Sistemi® derslerimiz yapılmaktadır.

Ayrıca stüdyomuzun soyunma odalarında bulunan kilitli dolaplara özel eşyalarınızı güvenle bırakabilirsiniz.

Mutfağımızda her gün Yoga çayı ve Alkali Sular hazırlıyoruz. Böylece iş çıkışı yorgunluğunuzu Yoga derslerimiz ile atlatmadan önce Yoga çayımız eşliğinde dinlenme salonumuzda ders saatimizi bekleyebilirsiniz.

Ayrıca ilkbahar ve yaz aylarımızda salonumuzun  ön kısmındaki terasta ders öncesi ve sonrası sohbet imkanı bulabilirsiniz.

 

Bostancı 2

Fotoğraf Galerisi

Stüdyolarımızın ders programını inceleyebilir,
eğitmenlik kurslarımız ile bize katılabilirsiniz.

İletişim

Size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Her türlü sorunuz için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Bakırköy Merkez Stüdyo Bakırköy Merkez Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Ebuziya Cad.Taşevler Sokak No:2

HARİTADA GÖSTER
Bakırköy Zeytinlik Stüdyo Bakırköy Zeytinlik Stüdyo

T: 0530 783 83 90 Fazılpaşa İzci sok. Hülya Apt. 1

HARİTADA GÖSTER
Bahçeşehir Stüdyo Bahçeşehir Stüdyo

T: 0530 283 23 43 Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Atatürk Blv. Gelincik Sk. Çağdaş Özaydınlar Sitesi C1 Girişi 2C

HARİTADA GÖSTER
Bostancı Stüdyo Bostancı Stüdyo

T: 0535 723 18 38 Prof. Ali Nihat Tarlan Caddesi Arel Apartmanı No:57/A, Bostancı / Kadıköy - İstanbul

HARİTADA GÖSTER
Akbatı AVM Stüdyo Akbatı AVM Stüdyo

T: 0530 856 66 43 Akbatı AVM, Koza Mahallesi, 1655. Sokak Esenkent Mevkii No:6, 34538 Esenyurt/İstanbul

HARİTADA GÖSTER
Hediye Yoga